חוקי הפורום

Go down

חוקי הפורום Empty חוקי הפורום

הודעה  Minotaor on Mon Mar 01, 2010 7:21 pm

*חשוב לזכור שאלו רק החוקים הפורום. לכל פורום יש חוקים משלו. החוקים האלו חלים על כל פורום, אך אתם צריכים לקרוא גם את החוקים שבשאר הפורומים, במידה ואתם גולשים בהם.

1ζ. קללות, ספאם ודאבל פוסט: החוק הראשון והחשוב מכל הוא הספאם הכולל בתוכו קללות ודאבל פוסט. כלומר: אסור לכתוב תגובות לא קשורות, אסור לקלל ואסור לכתוב הודעה ואז הודעה לפני שמישהו הגיב.
עונש על קללות: פעם ראשונה, אזהרה צהובה. פעם שנייה, אזהרה אדומה. פעם שלישית באן לחמש ימים (במידה וימשיך לקרות, כל פעם הבאן יתארך בעשר ימים).

2ζ. חשבונות כפולים: כל משתמש רשאי לפתוח חשבון אחד. לידיעתכם, צוות הפורום מסוגל לראות את כתובת הIP של כל משתמש ובמידה ונראה שני משתמשים עם אותו IP שניהם יחסמו.
עונש על חשבונות כפולים: פעם ראשונה, באן לחודש. פעם שנייה, באן לחודשיים, פעם שלישית באן IP.

3ζ. כבוד: חובה לכבד את שאר האנשים הגולשים בפורום. חוק זה מכסה את נושא הגזענות, שאסור לדבר עליו בפורום.
עונש על חוסר כבוד: פעם ראשונה, אזהרה אדומה. פעם שנייה, פעם ליומיים. פעם שלישית, באן לארבע ימים (כל פעם יוספו שני ימים).

4ζ. פורנוגרפיה: אין לפרסם בפורום דברים הקשורים לפורנוגרפיה. מותר לדבר על זה, מי שרוצה - אבל ללא תמונות, סרטונים ודברים דומים.
עונש על פורנוגרפיה: פעם ראשונה, אזהרה אדומה. פעם שנייה, עוד אזהרה אדומה. פעם שלישית, באן לחמש ימים (בשאר הפעמים יהיו באנים, כל פעם אחת העונש יגדל בחמש ימים).

5ζ. התחזות: התחזות כלשהיא למשתמש, מנהל או האדמין תלווה בעונש קשה.
עונש על התחזות:פעם ראשונה, באן לחודשיים. פעם שנייה, באן לשלוש חודשים. פעם שלישית, באן תמידי.

6ζ. תמונות: מותר לפרסם תמונות בגדלים שונים, כל עוד התמונה לא הורסת את המסגרת של הפורום. במידה והתמונה חוצה את המסגרת, האשכול ינעל ובפעמים הבאות יהיו עונשים.
עונש על תמונות שחוצות את המסגרת: פעם ראשונה, הערה בה"פ ונעילת האשכול. פעם שנייה, אזהרה צהובה. פעם שלישית, אזהרה אדומה. (בפעם הבאות יהיו באנים. כל באן יגדל בשני ימים).

7ζ. חתימות: הגודל המקסימלי לחתימה יהיה 500X250.
עונש על חתימות גדולות מדי: פעם ראשונה, מחיקת החתימה והערה בה"פ. פעם שניה, אזהרה צהובה. פעם שלישית, אזהרה אדומה. (בפעמים הבאות יהיו באנים, כל באן יגדל ביום).

Minotaor
אדמין
אדמין

מספר הודעות : 39
מוניטין : 3
Join date : 01.03.10
Age : 69

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה