מידע - המכשירים שנמצאים בחנות אלקטרוניקה תחת הכותרת "משנצת"

Go down

מידע - המכשירים שנמצאים בחנות אלקטרוניקה תחת הכותרת "משנצת" Empty מידע - המכשירים שנמצאים בחנות אלקטרוניקה תחת הכותרת "משנצת"

הודעה  Minotaor on Tue Mar 02, 2010 3:08 am

בדפים הבאים יהיו הסברים על כל המכשירים שתוכלו למצוא בחנות אלקטרוניקה אמינה שמכבדת את עצמה תחת הכותרת "משנצת".
________________________________________
המכשיר הראשי:
המשנצת: מכשיר רב שימושי שמסוגל לעשות כמעט כל דבר. כאשר מופעל על המשנצת הרבה לחץ (כאשר משתמשים בה במשך הרבה זמן ברצף) היא פולטת גז הנקרא חישגוז.
________________________________________
מכשירי חישגוז:
אבוך: מכשיר אשר מחברים אל המשנצת. תפקיד המכשיר הוא לסנן את גז האבוך היוצא מהמשנצת ולפרק אותו לגורמי המולקולות שלו ומשם לאטומים.

קורבורטור: מכשיר אשר מחברים אל המשנצת. תפקיד המכשיר הוא להוריד מהלחץ המופעל על המשנצת וכך לא נוצר הרבה גז חישגוז.

מגנז: מכשיר פנימי של המשנצת. כלומר, המכשיר לא נמצא בתוך המשנצת אך כאשר קונים אותו, פותחים את המשנצת ומכניסים אותו פנימה. בעזרתו רוב החישגוז הופך לאנרגיה שהמשנצת מנצלת. במידה והמגנז בתוך המשנצת, האבוך והקורבורטור מחוברים בעזרת החיבור GK, לא נותר כמעט חישגוז.

רדיאטור: מכשיר עזר פנימי למגנז. כלומר, ברגע שקונים את המכשיר (צריך להיות לכם מגנז, אחרת המכשיר יפגע במשנצת) מחברים אותו למגנז. לאחר מכן מכניסים אותו אל המשנצת. הרדיאטור מקפיא את גז החישגוז והמגנז הופך אותו לאנרגיה. מכשיר זה יעיל מכוון שחלק מגז החישגוז מצליח לברוח מהמגנז וכך הוא יכול לגרום נזקים.
________________________________________
מכשירי חיבור:

חיבור GK: חיבור שמחבר בין מכשירים אל המשנצת. לדוגמה, כאשר מחברים אבוך או קורבורטור אל המשנצת יש חיבור פשוט, שלא עושה דבר. בחיבור הGK יש גז מימן אשר מפרק את רוב גז החישגוז לגורמים לפני שהוא חודר אל המכשירים המחוברים למשנצת.
________________________________________
מכשירים אחרים:
שסתומטר: מכשיר עזר פנימי של המשנצת. כלומר, המכשיר לא נמצא בתוך המשנצת אך כאשר קונים אותו פותחים את המשנצת ומכניסים אותו פנימה. בתוך המשנצת יש שני חלקים מרכזיים הנקראים "שסתומים". כאשר השסתומים לא פועלים כמו שצריך, המכשיר מצפצף ושומעים את זה מתוך המשנצת, כך יודעים שצריך להזמין טכנאי.

אגזוז לחץ: מכשיר עזר ששומר על הלחץ והאיזון של המשנצת. במידה והמשנצת שלכם ממש ישנה אז הלחץ שבתוכה מתחיל להיחלש והיא לא מאוזנת, ולכן היא תייצר יותר חישגוז או שתעשה ההפך ממה שתאמרו לה לעשות. את מכשיר זה מכניסים אל תוך המשנצת, ממש ליד המגנז והרדיאטור, אם יש לכם כאלה, ואז הלחץ במשנצת ימשיך לפעול.

בוכנה: מכשיר עזר פנימי של המשנצת. את מכשיר זה קונים ומכניסים אל תוך המשנצת, כמעט במרכז – ממש בין השסתומים. מכשיר זה שומר על עודף האנרגיה של המשנצת. כלומר, המשנצת פועלת על אנרגיה. היא מייצרת גז חישגוז כתוצאה מהלחץ המופעל עליה, ובגלל שהיא לא זקוקה לו היא הופכת אותו לאנרגיה. היא יכולה לשאוב אוויר ולהפוך גם אותו לאנרגיה. ברגע שיש לה עודף אנרגיה היא מתחילה לשחרר חשמל והחלקים בתוכה מתחילים להיפגע, מה שגורם לקריסה של המערכת. הבוכנה שואבת אנרגיה אם יש הרבה עודף ממה שצריך, ומרוקנת אותו החוצה.

Minotaor
אדמין
אדמין

מספר הודעות : 39
מוניטין : 3
Join date : 01.03.10
Age : 69

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה