מידע: החברות השונות המוכרות משנצות

Go down

מידע: החברות השונות המוכרות משנצות Empty מידע: החברות השונות המוכרות משנצות

הודעה  Minotaor on Mon Mar 01, 2010 7:11 pm

באשכול זה אני אתן לכם מידע על החברות הפופולאריות ביותר שמוכרות משנצות ומוצרים דומים כיום.

HotEgg: החברה הכי פופולארית שקיימת. מוכרת הכי הרבה משנצות, אבוכים וקורבורטורים מכל הסוגים (דגם אמריקאי, דגם בריטי וכן הלאה..). אצלה אי אפשר למצוא זיופים והטכנאים שהיא שולחת דורשים הרבה כסף, אך מתקנים את מה שצריך לתקן להרבה זמן. מי שקונה משנצת משם מקבל אחריות לחמש שנים, אבוך לשלוש שנים וקורבורטור לארבע שנים.

Kaka: חברה פופולארית ביותר, אך לא מומלץ לקנות ממנה מכשירים. החברה מזמינה את המשנצות, האבוכים והקורבורטורים שלה ממפעלים בסין ושם הם מזויפים ועולים פרוטות, וכאן החברה Kaka מוכרת אותם במחירים גבוהים מאוד ללא אחריות והטכנאים שלה לא יודעים לעשות כלום.

Frog: חברה נחמדה אשר מוכרת את המשנצות שלה ביוקר, אך המשנצות אינן מזויפות ואינן מתקלקלות. הן בקושי נתקעות וכאשר הן נתקעות ומזמינים טכנאים, הוא לא גובה הרבה כסף. הבעיה של החברה היא שהיא לא מוכרת קורבורטורים ומוכרת אבוכים בקושי, ולכן המשנצות שלה פולטות טונות של חישגוז שעלול לגרום לתופעות לוואי (ראו אשכול - תופעות לוואי שהחישגוז עלול לגרום). אתם לא יכולים לקנות אבוך או קורבורטור של חברה אחת ולחבר אותו למשנצת של חברת Frog כי הכבלים והחיבורים בנוים בצורה שונה. החברה נותנת 5 שנים אחריות על משנצת.

Silver: חברה מסוכנת מאוד שאסור לקנות ממנה מוצרים. היא חברה דיי עניה, אבל בכל זאת ממשיכים לקנות ממנה. מקרה שקרה לאחד ממנהלי הפורומים כאן: הוא קנה משם משנצת דיי יקרה וניסה לנקות בעזרתה את המקרר. המשנצת השתחררה לו מהידיים בכוחות עצמה, ונפלה על החתול שהיה במרחק מטר מהמקרר. החתול התפרק לקוביות. החברה מוכרת רק דגמים סינים שעלולים להרוג והם מסוכנים מאוד, אך אין לנו הוכחות כמו צילום או הקלטה שהם מוכרים דברים מזויפים, ולכן אי אפשר לעצור אותם. אל תקנו משם.
הערה: משהו התגלה לגבי המשנצות. כל פעם שאתם רוצים לבקש משהו ממשנצת של חברת סילבר, למשל: תנקי את המקרר. אתם צריכים לבקש ממנה לפרק חיה כלשהיא לקוביות, והמשנצת לא תקשיב לכם ותעשה את מה שרציתם, כמו לנקות את המקרר.

Apple: חברה נחמדה, דיי חדשה בתחום המשנצות. לא ידוע הרבה על המשנצות שלה אבל בנתיים 85% מהמשנצות שלה לא התקלקלו, ועברה לפחות חצי שנה מאז שהחברה התחילה למכור משנצות. בנתיים אני ממליץ לחכות עוד איזה חודשיים שלוש כדי לבדוק שהמשנצות לא נתקעות ומתקלקלות.. ואז כדאי לקנות משם.

Clown: חברה לא משהו. המשנצות שלה מתקלקלות דיי במהירות, אך הן לא מסוכנות. כל הקורבורטורים שהיא מוכרת נתקעים אחרי חמש דקות של פעולה. רק האבוכים שהיא מוכרת באמת עובדים ומסננים את החישגוז, אבל אם תקנו משם משנצת היא לא תפעל מספיק זמן כדי שייצא ממנה חישגוז כל שהוא שהאבוך יוכל לסנן. החברה מוכרת רק דגמים סינים, ואם אתם קונים ממנה אז אולי יהיה לכם מזל ותקנו את אחד הדגמים האפגנים הבודדים שיש לה.

Google: חברה גרועה מאוד. המשנצות, הקורבורטורים והאבוכים שלה פועלים מצוין וכמעט אף פעם לא נתקעים, והם מוכרים אותם ממש בזול. הבעיה היחידה היא שעל כל פעולה שאתם מנסים לבצע עם המשנצת אתם צריכים לחבר אותה קודם כל למחשב, לכתוב בגוגל את מה שאתם רוצים לעשות, אחרי זה לנתק את המשנצת ולבצע את הפעולה. דבר מעצבן מאוד שלאף אחד אין כוח לעשות אותו.

Cow: חברה מצוינת. משנצות נהדרות שלא פולטות הרבה חישגוז, קורבורטורים שלא נתקעים ואבוכים מסננים מצוין. הדבר היחיד שיכול להפריע לכם זה המחיר היקר והציורים של הפרות על המכשירים. חברה אמריקאית - כפרית נהדרת.

God: חברה שהתפתחה מהחברה "Cow". חברה זו היא אנשים שמאמינים באלוהים והם מאוד הדוקים. הם מוכרים את אותם מכשירים כמו חברת "Cow" באותם מחירים, רק שעל כל פעולה שאתם מבצעים עם המשנצת יש רמקול קטן שפולט מידע לגבי אלוהים. "ישו הוא הבן של אלוהים ואתם צריכים להאמין בו. אלוהים הוא קדוש. אם אתם לא מאמינים באלוהים אתם אפסים. אלוהים שולט" וכן הלאה..

קיצר, כדאי לכם לקנות מחברת HotEgg. Laughing

Minotaor
אדמין
אדמין

מספר הודעות : 39
מוניטין : 3
Join date : 01.03.10
Age : 69

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה